حفاظ شاخ گوزنی نسل جدید حفاظ روی دیوار

جدید ترین نسلِ حفاظ روی دیوار , حفاظ  شاخ گوزنی است

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های قدیمی و سنتی از زیبایی و امنیت بالاتری برخوردارند و در عین حال با صرف هزینه کمتری نسبت به سایر انواع حفاظ قابل ساخت و نصب می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی الهام گرفته از طبیعت:

حفاظ شاخ گوزنی با الهام از طبیعت و راهکاری که خالق هستی برای دفاع در اختیار گوزن قرار داده؛ ساخته شده است. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ساختار نامنظم با تراکمی از لبه های تیز و برنده فلزی , عملا عبور را غیر ممکن میسازد.

ولی این تمام مزیت این نوع حفاظ مدرن نیست. مهمترین عامل برتری حفاظ شاخ گوزنی مدرن در مقایسه با حفاظ های سنتی “عامل بازدارندگی” آن است. به طوری که هر فردی با مشاهده این نوع حفاظ به دلیل ریسک بسیار بالا و صدمات جبران ناپذیر آن عملا عبور را غیر ممکن میبیند و از “فکر عبور” هم صرف نظر میکند. این عامل باعث شده امروزه انواع حفاظ های شاخ گوزنی به انتخاب اغلب تمامی خریداران برای حفاظ روی دیوار تبدیل شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی : ارزانِ باکیفیت

قیمت تمام شده پایین تر نسبت به انواع دیگر حفاظ و همچنین تنوع در طرح و رنگ و همچنین هماهنگی با هر نوع نمای ساختمان ؛ حق انتخاب بهتری برای خریداران ایجاد میکند.

برای ساختمان مسکونی , تجاری و ویلایی خود با هر نوع مصالح به کار رفته در نمای آن حداقل یک نمونه متناسب را از انواع مدلها و رنگهای مختلف حفاظ شاخگوزنی خواهید یافت . از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

حتما بخونید:  تولیدکننده درب لوکس و حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی در ازتفاع های مختلف 60-70-80-90 و در ارتفاعی که مورد نظر شماست ساخته میشود. تراکم لبه های برنده فلزی نیز متناسب با بودجه شما قابل افزایش است تا به بهترین گزینه مد نظر شما برسیم.

به دلیل استفاده از مواد درجه یک و همچنین رنگ کوره ای الکترو استاتیک , حفاظ های شاخ گوزنی در مجتمع صنعتی صانع دارای 2 سال ضمانت در کیفیت و رنگ محصولات میباشد.

ما محصولات با کیفیت خود را بنا به درخواست شما به تمام نقاط ایران و خاورمیانه ارسال میکنیم.

برای مشاهده گالری حفاظ شاخ گوزنی کلیک کنید: گالری حفاظ شاخ گوزنی

با 15 سال سابقه و بیش از 1200 پروژه موفق اجرا شده در کشور به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان درب و حفاظ در ایران به بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت رسیده ایم. و اکنون تجربیاتمان را با شما به اشتراک میگذاریم:   مشاوره رایگان :  09124403540  –  02156586756 – 02156586757

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست