خرید درب لوکس برای درب پارکینگ – درب حیاط – درب ویلا و درب باغ از کارخانه درب سازه 09124403540

درب لوکس پدیده نسبتا نوظهور نسبت به درب فلزی و درب اهنی دارد و البته تفاوت های زیادی بین یک درب مدرن و درب فلزی ساده وجود دارد. در این نوشته می خواهیم درباره خرید درب لوکس آنهم از یک تولیدکننده معتبر و کارخانه درب سازه برای شما بنویسیم.

تفاوت درب لوکس و درب فلزی ساده

یک درب مدرن (درب لوکس) تفاوت های زیادی با یک درب آهنی ساده دارد که برخی از آنها را با هم مرور می کنیم.

طرح و مدل درب لوکس

یک درب لوکس از قطعات بسیار زیبای فرفورژه تشکیل شده که در طرح و مدل های بسیار متنوع طراحی و تولید می شود که نمای ساختمان شما را زیباتر می کند. کارخانه درب سازه به عنوان یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان انواع درب لوکس افتخار دارد که کلیه مدل های موجود کاتالوگ های داخلی و خارجی و حتی مدلی که شما در ذهن خود طراحی کرده ای را تولید نماید!

درب لوکس و جوش CO2

درب اهنی ساده با جوش معمولی و در کارگاه آهنگری تولید می شود، اما در تولید درب لوکس از جوش CO2 استفاده می شود که کیفیت کار را بسیار بسیار افزایش می دهد.

رنگ درب لوکس

تفاوت مهم دیگر بین یک درب آهنی و درب لوکس، نوع رنگ آمیزی این دو می باشد.

رنگ یک درب فلزی ساده با رنگ های معمولی رنگ امیزی می شود که طبیعتا عمر کوتاهی مخصوصا در مناطق پرباران، شرجی و گرما و سرمای زیاد دارند و به این خاط راست که می بینم پس از مدت کوتاهی درب های آهنی ساده زنگ می زنند.

حتما بخونید:  درب فلزی زیبا برای ساختمان شما

درب لوکس یک درب ضد آب و ضد زنگ

اما در رنگ آمیزی یک درب لوکس از رنگ پودری الکترواستاتیک استفاده می شود. به بیان دیگر رنگ پودری روی درب لوکس پاشیده شده و در دما و زمان استاندارد در کوره پخته می شود. در نتیجه چنین رنگی عمر و ماندگاری بسیار بالا در برابر نم ف رطوبت، برف و باران و گرد و غبار دارد و مانند روز اول زیبائی و ماندگاری خود را حفظ می کند.

راهنمای خرید درب لوکس

اما همه اینا فقط اطلاعاتی بود از کارهایی که باید انجام شود . نکته مهم در خرید درب لوکس، یافتن یک تولیدکننده معتبر می باشد.

به بیان دیگر در بازار درب و حفاظ ایران که انواع واسطه، دلال و تولیدکننده گمنام وجود دارد، باید نگران این باشیم که برخی از ایشان برای کاهش قیمت تمام شده درب لوکس، هر یا همه فرایندهای بالا را نادیده گرفته و در نتیجه یک درب به ظاهر لوکس با کیفیت بسیار پایین تحویل مشتری دهند!

درب لوکس برای درب پارکینگ – درب لوکس برای درب حیاط

درب لوکس مدل های بسیار متنوع و گوناگونی دارد و مهم نیست که می خواهید برای درب حیاط، درب پارکینگ، درب مجتمع مسکونی، درب تالار، درب باغ و ویلا یک مدل درب مدرن داشته باشید. زیرا برای تمامی موارد بالا امکان ساخت مدل درب لوکس وجود دارد.

ارسال و نصب در سراسر ایران و خاورمیانه

کارخانه درب سازه افتخار دارد که با سالها تجربه در زمینه تولید و نصب انواع درب لوکس از سراسر ایران و خاورمیانه سفارش می پذیرد.

حتما بخونید:  درب مدرن و درب لاکچری در کارخانه دربسازه

مشاوره رایگان برای خرید درب لوکس 09124403540

خرید درب لوکس برای درب پارکینگ - درب حیاط - درب ویلا و درب باغ از کارخانه درب سازه - ارسال و نصب به سراسر ایران 09124403540

خرید درب لوکس برای درب پارکینگ – درب حیاط – درب ویلا و درب باغ از کارخانه درب سازه – ارسال و نصب به سراسر ایران 09124403540

کارشناسان مجرب و با تجربه ما آماده ارائه مشاوره رایگان برای خرید درب لوکس می باشند.

www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست