تولید و ساخت درب فرفورژه زیبا در تهران – ارسال و نصب در استان خوزستان و اهواز

خوزستان در جنوب غربی سرزمین زیبای ما ایران و درکرانه خلیج همیشگی فارس قرار دارد. خوزستان کهن ترین منطقه سکونت شده در فلات ایران می باشد که پیشینه آن به 3700 سال پیش از میلاد عیسی مسیح باز می گردد.

و اصولا در مناطقی که داراه سابقه زندگی از دیرباز هستند، هنر و فرهنگ جایگاه ویژه ای دارد. بزرگترین نمونه در این راستا آبادان و موسیقی بندری و آبادانی هست که حتی اگر توانائی فهمیدن برخی کلمات و واژه های محلی را نداشته باشی، اما با شادی و پایکوبی که مخصوص ترانه بندری است کودک درون هموطنان و یا گردشگران را آماده جست و خیز و رقص و پایکوبی می کند.

شاعر می فرماید: خرمشهر آبادان اهواز مسجد سلیمان کجایی یار بندر برگرد به شهر یاران

در این راستا کارخانه درب سازه، زیباترین و لوکس ترین درب های فرفورژه که ترکیبی از فلز و هنر است را تقدیم می کند.

تولید و ساخت درب فرفورژه زیبا در تهران - ارسال و نصب در استان خوزستان و اهواز

تولید و ساخت درب فرفورژه زیبا در تهران – ارسال و نصب در استان خوزستان و اهواز

 

درب های فرفورژه کارخانه درب سازه در مدل، اندازه و رنگ دلخواه شما طراحی و ارسال می شوند. اگرچه مشاوران درب سازه امادگی ارائه مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بهترین مدل درب و رنگ به نسبت نمای ساختمان شما هستند.

عکس انواع درب پارکینگ - مدل درب لوکس برای درب پارکینگ در کارخانه درب سازه

عکس انواع درب پارکینگ – مدل درب لوکس برای درب پارکینگ در کارخانه درب سازه

همچنین در صورت تمایل نصاب های درب سازه آمادگی نصب در هر شهر و شهرستان استان خوزستان را دارند.

حتما بخونید:  درب فرفورژه : 5 دلیل برتری درب فلزی فرفورژه

برای شروع پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید.

www.DarbSazeh.com

اطلاعات بیشتر درباره خوزستان

درباره استان خوزستان - شهرستان شوشتر

درباره استان خوزستان – شهرستان شوشتر

خوزستان یکی از قطب های صنعتی و بزرگ در زمینه صنایع فولاد کشور می باشد. از سوی دیگر بدلیل وجود زمین های حاصلخیز از یکسو و وجود رودخانه های بزرگ کرخه ، زهره ، مارون ، جراحی و کارون صنعت کشاورزی پررونقی نیز دارد.برای مثال در زمینه شکر یکی از قطب های بزرگ ایران می باشد که بار اصلی این زحمت را شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و کارکنان گرانقدر آن بر دوش دارند.

وجود جاذبه های باستانی و تاریخی در خوزستان، این استان را به یکی از مراکز خوب گردشگری ایران تبدیل نموده است. و در نهایت وجود خط راه آهن سراسری از یکسو و دسترسی به آب های آزاد این سرزمین را به یکی از مناطق خوب ایران برای افزایش بازدهی و راندمان در زمینه های مختلف تبدیل کرده است.

شهرهای استان خوزستان

اهواز به عنوان مرکز، آبادان، دزفول، شوشتر(مرکز پیشین استان) ، ماشهر، خرمشهر، اندیمشک، ایذه، بهبهان، مسجدسلیمان، رامهرمز، امیدیه، بندرامام خمینی، شوش، شادگان،سوسنگرد، چمران، هندیجان،شیبان، رامشیر، باغ‌ملک، گتوند، حمیدیه، ویس، هویزه، لالی، ملاتانی، هفتکل، دزآب، شرافت، قلعه‌تل, شاوور، صفی‌آباد، میانرود، اروندکنار، حر، صالح‌شهر، زهره(هندیجان)، حسینیه، مینوشهر، سماله، مشراگه، چغامیش، قلعه خواجه، جابزان، صالح مشطت، گوریه، میداوود، رفیع، چم گلک، دهدز، ترکالکی، دارخوین، جنت مکان، الوان، صیدون، چویبده، بستان

استان لرستان در شمال خوزستان قرار دارد. در شمالغربی خوزستان، استان ایلام قرار گرفته و استان چهارمحال و بختیاری در شرق و در کهکیلویه و بوسر احمد در جنوب شرقی استان خوزستان قرار دارد.

حتما بخونید:  درب پارکینگ ریلی - درب فرفورژه 

همچنین از جنوب به بوشهر و خلیج فارس و در نهایت از غرب مرزهایش تا پیش از کشور عراق پایان می پذیرد.

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان می باشد.

سایت رسمی استانداری خوزستان

www.ostan-khz.ir

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست