درب زیبا و درب لوکس برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب ویلا و درب باغ در کارخانه دربسازه 09124403540

یک درب زیبا اولین بخش از نمای ساختمان است که در نگاه اول نظر بیننده را به خود جلب می کند. از سوی دیگر یک درب کارکرد امنیتی داشته و برای افزایش امنیت ساکانان و وسایل ساختمان لازم و ضروری است. به همین خاطر بسیار مهم است که درب را برای ساختمانمان انتخاب کنیم که هم از نظر امنیتی و هم زیبایی مناسب و خوب باشند.

اما میزان بودجه و قدرت خرید برای یک درب نیز اهمیت زیادی دارد.

درب زیبا و درب لوکس در کارخانه دربسازه

و با توجه به همه موارد بالا کارخانه دربسازیه با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید ، ساخت و نصب انواع درب لوکس در سراسر ایران در خدمت شماست.

رنگ درب لوکس

یک مدل درب زیبا بدون رنگ جذابیت بصری بسیار کمتری برای بیننده دارد. از این رو بسیار مهم است که از یک رنگ خوب چه از نظر نوع رنگ و چه از نظر کیفیت رنگ را انتخاب نماییم. یک رنگ با کیفیت باید قدرت ماندگاری و دوام بالایی در برابر باد و باران و نم و رطوبت و گرد و غبار داشته باشد.

به بیان دیگر اگر درب هایی را که می بینید زنگ زده است . مخصوصا درب هایی که در مناطق شمالی و جنوبی ایران که شرجی هستند و زنگ زده هستند دلیلش اینست که از رنگ های معمولی استفاده کرده اند و این در حالی است که کلیه مدل درب های تولیدی کارخانه درب سازه از رنگ پودری الکترواستاتیک، در دما و زمان استاندارد در کوره پخته شده و این باعث ماندگاری بسیار بالای رنگ درب می شود که نه در گرمای تابستان و نه در سرمای زمستان آسیبی به رنگ درب وارد نمی آید.

حتما بخونید:  درب ساختمان لوکس برای درب ورودی ساختمان

تنوع نامحدود در مدل درب لوکس

درب زیبا و درب لوکس برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب ویلا و درب باغ در کارخانه دربسازه 09124403540

درب زیبا و درب لوکس برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب ویلا و درب باغ در کارخانه دربسازه 09124403540

یک درب در تقسیم بندی اولیه به دو مدل کلاسیک و مدرن تقسیم می شود.

ما در کارخانه درب سازه مدل های بسیار متنوعی برای درب ساختمان برای شما در نظر داریم، اما نکته جالب درباره کارخانه دربسازه اینکه هر مدل دربی که از کاتالوگ های داخلی و خارجی مد نظر داشته باشید، کارخانه درب سازه با بهترین و کیفیت و قیمت مناسب و در اندازه دلخواه شما چه برای درب حیاط و چه برای درب پارکینگ طراحی کرده و می سازد و با رنگ دلخواه شما در سراسر ایران تحویل داده و یا نصب می نماید.

یا حتی اگر یک مدل ذهنی از یک درب زیبا دارید، کافی است یک مدل ابتدائی از درب رویائی خود را نقاشی کرده تا با رعایت اصول حرفه ای در طراحی درب انرا در دنیای واقعی پیاده سازی نمائیم.

مشاوره رایگان 09124403540

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر دارید و برای یک انتخاب خوب با مشاوره کاملا رایگان در خدمت شما هستیم.

www.DarbSazeh.com

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست