درب ساختمان زیبا برای درب خانه – درب کارخانه، درب آپارتمان و درب ویلا با بهترین قیمت و کیفیت

در زمان های قدیم درب ساختمان، کارکرد متفاوتی نسبت به اینروزها داشت. در گذشته که اساسا مفهومی با عنوان شهر و شهرنشینی وجود نداشت، درب ساختمان مخصوص ورود افراد و البته همزمان برای ورود و خروج حیواناتی همچون خر، گاو و گوسفند بود که یک جثه مشخصی داشتند. اما با گسترش شهرنشینی از یکسو و انقلاب صنعتی و انفجار اختراعات و رشد ذهن انسان و سپس رایانه (یا همان کامپیوتر فرنگی) و اینترنت با مفاهیم بسیار گسترده ای در صنعت درب و پنجره و حفاظ روبرو شدیم. امروزه بیشتر خانه ها برای درب ورودی دودره هستند! لطفا فکر بد نکنید منظورم از دودره اینکه یک درب ساختمان به عنوان درب عابررو است و درب دوم ساختمان مخصوص درب پارکینگ و برای ورود و خروج خودرو می باشد!

درب ورودی ساختمان

در این راستا انواع درب های بسیار زیبا و درب مدرن با عنوان درب فرفورژه بوجود آمده که در کنار ایمنی کارکرد زیبائی خانه و نمای ساختمان شما را برعهده دارند. هر دو درب نفررو و درب پارکینگ یا همان درب خودرو از یک مدل هستند تا یک هارمونی زیبا از مدل درب یکسان و صد البته رنگ زیبا به نمای ساختمان شما ببخشند. درب های فرفورژه قیمت بیشتری از درب های فلزی معمولی دارند، زیرا از فناوری برتری برای ساخت درب فرفورژه استفاده می شود که در یک مغازه آهنگری معمولی امکان ساخت آنها وجود ندارد. مخصوصا در بخش رنگ درب که برای رنگ آمیزی درب های فرفورژه مدرن از رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود که پایداری بسیار بالایی در برابر سرما و گرمای زیاد، شرجی و رطوبت و خشکی زیاد هوا دارند.

حتما بخونید:  درب فلزی زیبا در بخش درب سازی

رنگ درب زیبا برای درب ساختمان شما

به راستی اگر دنیا سیاه و سفید یا فقط خاکستری بود چه وضعیت برای روحیه انسان پیش می آمد؟ آیا آنوقت زیبائی مفهومی داشت؟

در کارخانه درب سازه جدای از مدل های زیبا برای درب ساختمان، ما از رنگ های زیبا نیز برای درب ساختمان شما استفاده می کنیم. و صد البته چنانچه تمایل داشته باشید مشاوران درب سازه بصورت رایگان در خدمت شما هستند تا  برای انتخاب رنگ درب ساختمان شما به نسبت نمای ساختمان و رنگ سنگ ساختمان شما با افتخار راهنمای شما باشند تا یک انتخاب بهتر داشته باشید.

درب ساختمان زیبا برای خانه – کارخانه، آپارتمان و ویلا

یک درب حیاط زیبا – یک درب پارکینگ زیبا و یا یک درب ویلای زیبا؟ در جستجوی چه نوع دربی هستید؟

درب مدرن - درب حیاط - درب منزل - درب ورودی ساختمان

درب ساختمان مدرن – درب حیاط – درب منزل – درب ورودی ساختمان

 

ساختمان شما چه نوع کاربری دارد؟ ساختمان مسکونی و مجتمع آپارتمانی است یا ساختمان اداری؟ یا شاید ساختمان به عنوان کارخانه تولیدی و صنعتی و یا درب ویلا؟

ما به نسبت نوع ساختمان شما درب پارکینگ و درب حیاط متناسب با آنرا می سازیم. نکته مهم دیگر محل ساختمان شماست که مهم نیست در کدام شهر یا کشور همسایه باشد. ما این درب های زیبا  را در سراسر ایران و کشورهای همسایه ارسال و در صورت تمایل نصب می کنیم.

کارخانه درب سازه در این راستا افتخار دارد که با مدل های زیبای درب ساختمان، همه سلیقه ها را پوشش می دهد و حتی اگر آنقدر مشکل پسند هستید که هیچ کدام از مدل درب های پیشنهادی سلیقه شما را پوشش نداد، اصلا نگران نباشید زیرا افتخار ما اینست که اگر حتی یک مدل درب در ژورنال های خارجی یا اگر حتی یک مدل ذهنی و رویائی از یک درب زیبا در ذهن خود دارید، ما آنرا در دنیای واقعی به عنوان درب حیاط و درب پارکینگ شما با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در هر جای ایران می سازیم، تحویل می دهیم و اگر مایل بودید با نصابان حرفه ای درب سازه که سالها تجربه نصب انواع درب دارند،  نصب هم می کنیم.

حتما بخونید:  درب لوکس کد 3415 ( درب ترک ): درب سال 1394

کارخانه درب سازه

www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست