تولید و ساخت انواع مدل درب های زیبا برای پارکینگ، ویلا، باغ، آپارتمان، حیاط در کارخانه درب سازه

یک درب ضمخت مثل درب زندان و بدون توجه به عوامل زیبائی شناختی و هنری در تولید درب. تا سالها و قرن ها این تعریف از درب مهم ترین و تنها عامل برای انتخاب درب بود. اما پس از رشد و توسعه شهرنشینی و افزایش رفاه  ورود مفاهیم جدید به زندگی بشر آغاز گشت. در این دوره جدید عوامل دیگری همچون زیبائی، هارمونی و همخوانی با نمای داخلی و خارجی، دکوراسیون در انتخاب یک درب نقش مهمی ایفا کرد . انواع درب پارکینگ زیبا و درب حیاط زیبا برای درب ساختمان، درب باغ و ویلا طراحی و تولید شد.

درب های زیبا برای پارکینگ

تا سالها و قرن ها این تعریف از درب مهم ترین و تنها عامل برای انتخاب درب بود.. اما پس از رشد و توسعه شهرنشینی و افزایش رفاه  ورود مفاهیم جدید به زندگی بشر آغاز گشت. در این دوره جدید عوامل دیگری همچون زیبائی، هارمونی و همخوانی با نمای داخلی و خارجی، دکوراسیون در انتخاب یک درب نقش مهمی ایفا کرد.  در واقع چند دهه پس از انقلاب صنعتی موضوع زیبائی درب و یک  درب زیبا اهمیت زیادی پیدا کرده و انواع مدل درب های زیبا تولید شد. امروز درب سازه بیش از ۲۰ مدل درب زیبا را در اندازه های مختلف و کاربریهای مختلف تولید می کند.

 

نمونه یک مدل درب زیبا در کارخانه درب سازه

نمونه یک مدل درب زیبا در کارخانه درب سازه. تولید و ساخت انواع درب فرفورژه زیبا با بهترین قیمت و کیفیت در تهران – ارسال به سراسر کشور

درب های زیبا برای پارکینگ

در این دوره درب زیبا اهمیت زیادی پیدا کرده و در این راستا انواع مدل درب های زیبا تولید شد

حتما بخونید:  حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای

و امروز درب سازه بیش از ۲۰ مدل درب زیبا را در اندازه های مختلف و کاربریهای مختلف تولید و صادر می کند.

تمامی مدل درب های کارخانه درب سازه قابلیت ساخت برای خانه های شمالی و یا خانه های جنوبی را دارا هستند. همچنین مدل درب های کارخانه درب سازه برای ساخت یک درب حیاط، درب پارکینگ، درب ویلا، درب شرکت، درب ساختمان، درب مجتمع مسکونی، درب ویلا، درب باغ، درب تالار و یا حتی درب شهرک کاربرد دارند.

کیفیت درب ساخته شده موضوع مهمی است که در کنار قیمت تمام شده باید به آن بسیار دقت کرد. انتخاب لولای مناسب برای این درب های سنگین و زیبا باعث می شود که به مرور زمان درب لنگه به بنگه نشده و مشکل چفت شدن و بسته شدن نداشته باشد. همچنین جوش مناسب قطعات عمر درب خانه شما بسیار زیاد می کند.

درب زیبا برای پارکینگ

مدل درب های درب سازه بصورت رنگ شده، رنگ کوره ای آلمانی همراه با پتینه ارائه می شوند. این یعنی اینکه درب شما در طول زمان بر اثر شرجی بودن هوا، باد و باران ، مثل روز اول زیبائی و کیفیت رنگ خود را حفظ می کند.

ایستاده در غبار!

www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست