درب پارکینگ ریلی – درب فرفورژه برای خانه، باغ، ویلا، آپارتمان و کارخانه

کارخانه درب سازه بیش از 100 مدل درب فلزی فرفورژه تولید میکند که تمامی مدل ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب , قابلیت ساخت بصورت درب پارکینگ ریلی و همچنین درب پارکینگ با جک اتوماتیک را دارا می باشند.

درب فرفورژه به عنوان جدید ترین و زیباترین درب های آهنی, در مدت کوتاهی به پرفروش ترین مدل درب ساختمان تبدیل شده است. این حجم از استقبال خریداران به علت زیبایی خیره کننده , قیمت مناسب و تنوع در طرح و تنوع در رنگ این مدل درب آهنی مدرن و لوکس است.

درب فرفورژه بهترین انتخاب برای درب پارکینگ ریلی

کارخانه درب سازه با دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت از انگلستان با افتخار کلیه محصولات درب پارکینگ ریلی خود را با 2 سال ضمانت به لحاظ کیفیت و رنگ ارائه میکند. بیش از 15 سال سابقه تولید و 1200 پروژه موفق انجام شده ضامن کیفیت و اعتبار محصولات ما است. با تجربه سالها تولید و استفاده از بهترین مواد و مصالح,  اکنون بالاترین کیفیت را با نازلترین قیمت ممکن بازار ارائه میکنیم. انواع مدل درب فرفورژه مناسب برای درب پارکینگ ریلی مجتمع های مسکونی و اداری, تجاری , ویلا , باغ می باشد. تمام مدلها قابلیت ساخت بعنوان درب ساختمان شمالی و جنوبی را دارند.

تمامی مدلهای درب پارکینگ و عابر تولیدی کارخانه درب سازه با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و بالاترین کیفیت رنگ آمیزی و درزگیری میشود تا درب برابر باد و باران و همچنین آفتاب تابان کیفیت خود را حفظ کند. انتخاب رنگ به دلخواه شما و در صورت نیاز با مشاوره کارشناسان ما و متناسب با نمای ساختمان شما صورت میگیرد.

حتما بخونید:  درب پارکینگی زیبا برای خانه، آپارتمان، باغ و ویلا

فرایند سفارش درب پارکینگ ریلی و یا درب عابر حیاط بسیار ساده است. شما میتوانید با کارشناسان ما در تمام مدت شبانه روز تماس بگیرید. آنها با ارسال نمونه های مدل درب و ارائه راهنمایی کامل در مورد مدلها , قیمت و هماهنگی با ساختمان شما ؛ تا انتهای کار در کنار شما خواهند بود.  تماس با کارشناس: 09124403540  – 02156586756

همچنین میتوانید از نمونه کار های ما در سایت بازدید به عمل بیاورید:

گالری انواع مدل درب

گالری نمونه کارهای انجام شده

(درب ریلی پارکینگ – درب ریلی حیاط – درب حیاط ریلی – درب ریلی آهنی – درب پارکینگ اتوماتیک

درب

درب آهنی ریلی

درب پارکینگ

درب پارکینگ اتوماتیک

درب پارکینگ ریلی

درب حیاط اتوماتیک

درب حیاط ریلی

درب ریلی پارکینگ

درب ریلی حیاط

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست