کارخانه درب سازه تولیدکننده انواع درب زیبای فرفورژه – درب پارکینگ لوکس برای درب حیاط – درب ساختمان و درب آپارتمان

درب ورودی ساختمان , اولین تصویری است که بازدید کننده پیش از ورود به ساختمان شما با آن روبرو میشود. قطعا انتخاب انواع درب پارکینگ و درب عابر فرفورژه زیبا میتواند انتخاب هوشمندانه ای برای نمایش زیبایی و هنر باشد.

در کارخانه درب سازه انواع مدل درب با یک مدل زیبا برای درب حیاط، درب پارکینگ نرده و باکس وجود دارد که در یک مجموعه کامل و مدل یکدست، زیبائی نمای ساختمان شما را بیش از پیش می کند. از سوی دیگر انتخاب رنگ آن به نسبت سنگ نمای ساختمان شما جلوه ای دوباره به کلیت ساختمان شما می دهد. درب های فرفورژه از نوع جدید و مدرن درب های برای لوکس تر شدن ساختمان شما می باشد.

به دنبال انتخاب گزینه ای مناسب برای درب ساختمان یا درب ویلای خود میگردید؟

درب پارکینگ لوکس

انواع درب پارکینگ فلزی

انواع درب پارکینگ فلزی

مهمترین ملاک شما برای انتخاب درب حیاط و درب ورودی ساختمان چیست؟ زیبایی ؟ استحکام؟ کیفیت ساخت؟

پیشنهاد ما به شما :

درب پارکینگ لوکس فرفورژه میباشد. درب فلزی و درب آهنی که به خاطر ظرافت در طراحی و رنگ آمیزی ,  علاوه بر استحکام, دارای زیبایی خیره کننده ای میباشد که قطعا نظر هر بازدید کننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

درب سازه با افتخار بیش از 100 مدل درب فرفورژه و انواع درب زیبا و مناسب برای درب حیاط – درب ساختمان – درب پارکینگ – درب ویلا – درب کارخانه و … تولید میکند که تمامی دربهای قابلیت ساخت در ابعاد و اندازه های دلخواه شما را دارند.

حتما بخونید:  درب لوکس کد 3415 ( درب ترک ): درب سال 1394

در ساخت درب های این مجموعه از بهترین و باکیفیت ترین مواد و آهن آلات استفاده شده تا محصول نهایی به یک اثر هنری زیبا تبدیل شود.

تمامی درب های تولیدی درب سازه با قابلیت درب پارکینگ ریلی ساخته میشوند و به راحتی میتوان روی آن جک نصب کرد یا بصورت ریلی سفارش داد.

از گالری درب پارکینگ ما دیدن کنید

با مشاوران باتجربه ما تماس بگیرید : 7-02156586756  – 09124403540

درب پارکینگ لوکس و درب لوکس فرفورژه برای درب پارکینگ، درب ویلا و درب ساختمان با بهترین قیمت و کیفیت در کارخانه درب سازه

www.DarbSazeh.com

 

 

 

 

 

2 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست