راهنمای سفارش درب لوکس ارزان از درب سازه برای تمام ایران

انتخاب مدل درب :  درب سازه نزدیک به 100مدل درب تولید میکند که با مراجعه به گالری درب کلاسیک(کلیک کنید)  و همچنین گالری درب مدرن  میتوانید مدل دربها که شامل کد درب و مشخصات و وزن درب برای اندازه های استاندارد است  را ببینید. عکسها برای هر کد شامل اندازه های یک ست کامل است:

1-درب دولنگه (پارکینگی) 2-درب تک لنگه (عابررو)  3- فنس (نرده حفاظ)  4- ستون (باکس) . و مشتری میتواند با توجه به پروژه خود تمام یا قسمتی از موارد فوق را انتخاب کند.

لازم به ذکر است که مجتمع درب سازه مدل دربهای انتخابی شما را در هر اندازه ای می سازد و وزن های ثبت شده در عکسهای مدل درب صرفا جهت آشنایی مراجعان با حدود وزن برای اندازه های استاندارد است.
توجه: در صورتیکه در انتخاب درب دلخواه خود تردید دارید یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید در مرحله بعد میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره بگیرید.

درب لوکس ؛ پارکینگی , عابررو , باکس مدل 3415

درب لوکس ترک , پارکینگی , عابررو , باکس مدل 3415

2- تماس با کارشناسان ما: بعد از انتخاب مدل درب یا برای راهنمایی بیشتر شما میتوانید از طریق تلفنهای زیر در تمام ساعات روز با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در این مرحله شما مدل درب دلخواه خود را انتخاب کرده و با توجه به ابعاد تقریبی کارتان میتوانید از حدود قیمیت کار نهایی اطلاع پیدا کنید.
ارتباط با کارشناسان : 02156586757  و تلفن همراه 09124403540

سفارش درب , راهنمایی خرید درب : 09124403540 - 02156586756

سفارش درب , راهنمایی خرید درب : 09124403540 – 02156586756

3- بازدید فنی : بعد از انتخاب درب و توافق اولیه , کارشناس فنی کارخانه با هماهنگی قبلی  جهت اندازه گیری دقیق و بازدید فنی از محل , در پروژه شما حاضر شده و ضمن هماهنگی با مسوول پروژه , تمامی موارد لازم جهت نصب نهایی کار را برسی و اطلاع رسانی میکند.
توجه: در صورت حاضر بودن خریدار , در این مرحله امکان عقد قرارداد در محل پروژه نیز وجود دارد.

4- عقد قرارداد : بعد از بازدید فنی و اندازه گیری دقیق , پیش فاکتور درب انتخابی شما توسط کارخانه از طریق فکس یا شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام ,وایبر,واتس اپ و … ارسال خواهد شد. این پیش فاکتور شامل تمامی مشخصات درب مورد نظر شما اعم از مدل ,رنگ , اندازه و وزن تقریبی به همراه حدود قیمت تمام شده است. در صورت تایید طرفین , بیعانه از طرف مشتری پرداخت و پروژه ساخت درب شروع خواهد شد.

5- تحویل پروژه : پس از تکمیل ساخت سفارش, و با هماهنگی مسوولان فروش کارخانه با خریداران, تصویه نهایی انجام شده و درب در محل کارخانه تحویل مشتری خواهد شد.
توجه: امکان ارسال سفارش به تمام نقاط ایران توسط کارخانه وجود دارد و این روال معمولا برای تمامی کارهای تولیدی کارخانه انجام میگیرد.
توجه: در صورتیکه در قرارداد اولیه , نصب به عهده کارخانه باشد, نصابان ما با هماهنگی قبلی در محل پروژه حاضر شده و نصب سفارش را به اتمام خواهند رساند.

6- اطمینان از رضایت شما: بعد از نصب سفارش در محل پروژه , جهت اطمینان از رضایت خریدار از سفارش ارسالی با خریدار تماس گرفته شده و مرحله آخر سفارش به اتمام میرسد.

توجه: کارشناسان ما آماده پشتیبانی بعد از ارسال سفارش  خواهند بود. بیش از 15 سال سابقه و تکمیل هزاران سفارش,  این اطمینان را به خریداران خواهد داد.

فهرست