مدل درب فرفورژه برای درب حیاط و درب پارکینگ – درب ویلا – درب لابی در هر اندازه ای و برای خانه های شمالی و جنوبی بصورت درب کنترلی

یک درب آهنی و درب فلزی ساده یا یک در با گل های زیبا و رنگ زیباتر؟ کدام را می پسندید؟

عکس درب ورودی حیاط زیبا کد 3533 مدل الیزه

عکس درب ورودی حیاط زیبا کد 3533 مدل الیزه

درب فرفورژه مدل جدیدی از درب های مدرن است که با ترکیب مناسبی از گل های زیبای فرفورژه یک درب زیبا برای درب ساختمان شما طراحی و تولید می کند و فرقی نمی کند ساختمان شما یک ویلا باشد، خانه مسکونی باشد یا حتی درب شهرک!

اما فرق می کند تولیدکننده واقعی باشد یا تولیدکننده گمنام و واسطه. زیرا تولیدکننده گمنام از قطعات بی کیفیت و رنگ بی کیفیت استفاده کرده و پس از یکی دو بارش و مه غلیظ است که زنگ روی درب مشاهده خواهید کرد و پی به اهمیت کیفیت رنگ بر روی درب لوکس را پی خواهد برد.

رنگ درب در کارخانه درب سازه از نوع رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد که در زمان و دمای استاندارد در کوره پخته شده و در دل آهن می رود. و در نتیجه رنگ پایدار و مقاوم در برابر گرما و سرمای سخت، برف و باران خواهیم داشت و رنگ درب لوکس شما همانند روز اول زیبا خواهد بود.

تفاوت تولیدکننده واقعی و واسطه و دلال

داشتن آدرس و نشانی معتبر کارخانه تفاوت اصلی تولیدکننده معتبر می باشد. البته نه صرف نوشتن در وب سایت، بلکه دست کم دو بار بازدید از محل کارخانه می باشد. بار اول بازدید از دفتر کارخانه و بستن قرارداد و بار دوم بازدید از فرایند تولید درب و حفاظ تا مطمئن شوید طرف شما تولید کننده واقعی می باشد!

حتما بخونید:  حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای

کارخانه دربسازه افتخار دارد که برای هر نوع سلیقه یک چندین مدل درب فرفورژه در نظر دارد. حتی قدرت انعطاف پذیری ما چنان بالاست که حتی اگر یک مدل ذهنی داشته باشید و یک نقاشی از مدل ذهنی خود به ما بدهید ما می توانیم یک مدل درب فرفورژه زیبا برای درب حیاط و درب پارکینگ به بهترین شکل و زیباترین حالت به شما تحویل دهیم و در هر جای ایران و خاورمیانه که باشید در صورت تمایل نصب کنیم.

www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست