کارخانه درب سازه تولید کننده انواع مدل درب پارکینگ برای ساختمان – مجتمع های مسکونی – ویلا

درب ها هم به مرور زمان تغییر شکل و حالت دادند. شاید اولین درب هایی که انسان ساخت درب سنگی بود و بعد درب چوبی و با کشف فلز و آهن انواع درب آهنی طراحی و تولید شد.

با رشد فناوری مخصوصا ورود ماشین های صنعتی پیشرفته و لوازم و مواد اولیه مرغوب مانند رنگ های الکترواستاتیک و رنگ کوره ای ،آلیازهایی با مقاوت بیشتر و وزن کمتر و موارد دیگر تحویل شگرفی در صنعت درب و حفاظ شکل گرفت و درب های مدرن با زیبایی و مقاومت و پایداری بیشتر متولد شد.

کارخانه درب سازه تولیدکننده انواع درب فرفورژه برای درب پارکینگ ف درب حیاط - درب باغ و ویلا در تهران - ارسال به سراسر کشور www.DarbSazeh.com

درب فرفورژه نسل جدید درب های لوکس و مدرنی است که نمای ساختمان شما را زیباتر از پیش کرده و جلوه ای متفاوت به خانه شما می بخشد. بیش از 100 مدل درب فرفورژه موجود است و اگر مشکل پسند تر از این حرفا هم باشید، کارخانه درب سازه با انعطاف بالا و با افتخار تمامی مدل درب های موجود در هر کاتالوگ یا حتی در ذهن شما را با بهترین کیفیت و قیمت تولید می کند.

یک درب فرفورژه می تواند درب حیاط باشد، یا درب پارکینگ و یا حتی درب باغ و درب ویلا و درب ساختمان اداری و تجاری… مهم نیست ساختمان شما شمالی باشد یا جنوبی، تمامی مدل درب های فرفورژه کارخانه درب سازه قابلیت ساخت در هر اندازه ای را دارا می باشند. از درب حیاط تا درب شهرک !

در واقع اندازه درب برای ما مشکلی ندارد، زیرا با استانداردهای ساخت درب اشنا هستیم. برای نمونه یک درب حیاط یا همان درب نفر رو نیاز به لولای خاص خودش را دارد تا یک درب سه لنگه برای درب پارکینگ و یا حتی درب شهرک! تا این بازوهای صدالبته پرکار در طول زمان با قدرت و استقامت وظیفه خود را به عنوان جزئی از کل در یک درب فرفورژه با بهترین کارنامه حفظ کنند.

حتما بخونید:  درب ساختمان لوکس برای درب ورودی ساختمان

در این راستا کارخانه درب سازه با بکارگیری دانش روز و سالها تجربه مدل های مختلف و زیبائی از درب پارکینگ برای خانه های شمالی یا چنوبی در هر اندازه ای را ساخته و رنگ شده در سراسر ایران و خاورمیانه تحویل داده و در صورت نیاز نصب می نماید.

چنانچه نیاز به راهنمایی درباره کیفیت درب دارید و یا نیاز دارید تا از سلیقه همگانی برای انتخاب درب آگاه شوید، مشاوران ما در بخش درب سازی لیستی از پرفروش ترین درب ها را خدمت شما ارائه می دهند. همچنین در صورت تمایل رنگ درب شما با توجه به نمای سنگ ساختمان شما رنگ آمیزی می شود.

www.DarbSazeh.com

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست