عکس و نمونه کار یک درب فلزی زیبا در کارخانه درب سازه بزرگترین تولیدکننده درب فرفورژه برای درب پارکینگ، حیاط، ویلا

این درب زیبا است و دلیل ما رعایت استانداردهای زیبائی شناختی در طراحی و رنگ آمیزی این درب می باشد. آهن و فلز به سخت و محکم بودن شهرت دارد، اما هنر باعث شد که آهن به این سختی همانند موم در دستان صنعتگران پیچ و تاب زیبا داده شده و وقتی در کنار هم چیدمان می شوند یک مفهوم زیبائی شناختی را در ذهن بیننده متبادر سازند.

درب فلزی در گذشته یک درب آهنی ساده بود و اگر درب قدیمی هم بود احتمالا زنگ زده، اما امروزه با گسترش صنایع فلزی و رنگ کاری و با استفاده از دانش روز امکان ساخت درب های مدرن با نام درب فرفورژه که یک درب فلزی زیبا است برای درب پارکینگ ، حیاط ، باغ و ویلا فراهم شده است.

درب فرفورژه مدل جنوبی کد 3415 (ترک)

درب فرفورژه مدل جنوبی کد 3415 (ترک)

درب زیبا برای درب پارکینگ – درب حیاط و درب ساختمان

و این درب فلزی زیبا نتیجه کار سخت دست، ابزراآلات و هنر ذهن صنعتگر ایرانی می باشد که نمای ساختمان شما را زیبایی بیش از پیش می دهد و یک خوش آمدگوئی زیبا به میهمانان خانه شما تقدیم می کند.

عکس انواع درب پارکینگ - مدل درب لوکس برای درب پارکینگ در کارخانه درب سازهآیا می خواهید درب فلزی قدیمی خود را با یک درب فلزی فرفورژه مدرن تعویض نمائید؟ هر سلیقه ای که دارید درب سازه یک درب زیبای فلزی برای سلیقه شما دارد.

فرقی نمی کند در کجای ایران زندگی می کنید. ما از تهران با افتخار از آب های نیلگون خلیج فارس و خوزستان تا آب های دریای خزر و گیلان در خدمت شما هستیم با ارسال و نصب در سراسر ایران و خاورمیانه

حتما بخونید:  تولیدکننده درب لوکس و حفاظ شاخ گوزنی

www.DarbSazeh.com

انواع درب فلزی و درب فرفورژه در کارخانه درب سازه

کارخانه درب سازه تولیدکننده انواع درب فرفورژه برای درب پارکینگ ف درب حیاط - درب باغ و ویلا در تهران - ارسال به سراسر کشور www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست