درب حیاط یا درب پارکینگ ؟ راهنمای انتخاب و خرید درب حیاط و درب پارکینگ برای درب ساختمان و درب منزل در کارخانه درب سازه

مصالح ساختمانی ، ساختمان سازی و بطور کلی همه چیز گران شده است و قیمت درب نیز بسیار افزایش پیدا کدره است. از این رو بسیاری از افراد به فکر گزینش و انتخاب افتاده اند.

برای نمونه برخی افراد که درب حیاط و درب پارکینگ ایشان یک درب آهنی ساده است و می خواستند یک درب لوکس و درب مدرن خریداری کنند، با افزایش سطح عمومی قیمتها شاید به این فکر افتاده اند که تنها یکی از درب حیاط یا درب پارکینگ را سفارش دهند و در این نوشتار با هم بررسی می کنیم که آنجام این کار آیا فکر خوبی است یا خیر؟!

درب حیاط یا درب پارکینگ؟

فرض می کنیم شما اکنون در حالت انتخاب قرار دارید و می خواهید با بودجه فعلی خود یک درب حیاط لوکس بخرید و یا یک درب پارکینگ مدرن.

لطفا توجه داشته باشید که مدل درب های کارخانه درب سازی جدای از تنوع بسیار بالا، قابلیت ساخت مدل سازی بر اساس سلیقه شما را نیز دارند. یعنی شما می توانید از کاتالوگ های خارجی و حتی یک مدل ذهنی و نقاشی شده به ما بدهید و ما از آن نقاشی یک درب زیبا تحویل شما می دهیم!

نکته مهم دوم اینکه مدل های ما ست هستند یعنی اینکه مدل درب پارکینگ و مدل درب حیاط از یک نوع و یک شکل و بصورت هارمونی و هماهنگ با هم هستند و صد البته این اصلا به این معنی نیست که ما فقط درب حیاط و درب پارکینگ را با هم می فروشیم! بلکه منظور اینست که اگر درب حیاط و درب پارکینگ دارید ، بهتر است که اگر سلیقه شما و خانواده پسندید و یا نیاز به مشاوره کارشناسان ما داشتید از یک مدل درب برای درب حیاط و درب پارکینگ استفاده بفرمایید.

حتما بخونید:  درب آهنی زیبا (کد 3273)

در هر صورت با اینکه پیشنهاد می کنیم که در هنگام سفارش درب حیاط و درب پارکینگ را با هم سفارش دهید، اما اگر بودجه کافی ندارید، بدلیل اینکه استفاده و کاربرد بیشتری برای ورود مهمان دارد، کوچک تر است و هزینه تمام شده کمتری نسبت به درب پارکینگ دارد، سفارش درب حیاط برای شما در کوتاه مدت بهتر است، اما با افزایش سطح عموی قیمتها به تجربه چندین ساله سفارش هر دو درب حیاط و درب پارکینگ در بلندمدت به سود شما خواهد بود.

درب ارزان یا درب گران؟

انواع درب پارکینگ فرفورژه، درب مدرن و لوکس برای درب حیاط، درب پارکینگ، درب ویلا با بهترین کیفیت و قیمت

انواع درب پارکینگ فرفورژه، درب مدرن و لوکس برای درب حیاط، درب پارکینگ، درب ویلا با بهترین کیفیت و قیمت

 

همیشه جنس ارزان خوب است اما نکته بسیار مهم اینکه دلیل ارزانی زدن از کیفیت نباشد !

اگر شما در مجتمع مسکونی با چند خانواده زندگی می کنید این یک خبر خوب برای شما می تواند باشد. به این دلیل که از مدیر ساختمان بخواهید تا افراد بر سر یک مدل درب به اجماع رسیده و هر خانواده سهم خود را برای خرید درب حیاط و درب پارکینگ پرداخته و در نتیجه شما و همه ساکنین ساختمان یک درب با کیفیت و لوکس را با قیمت ارزان خواهید داشت.

 

 

www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست