درب حیاط زیبا و درب پارکینگ -درب زیبا و درب لوکس و مدرن برای درب ساختمان شما در کارخانه درب سازه 09124403540

یک ساختمان نیاز به درب های زیادی دارد، درب حمام، درب اتاق خواب، درب ورودی خانه، درب حیاط ، درب پارکینگ، درب انبار، درب باغ، درب ویلا، درب شرکت، درب تالار یا حتی درب شهرک

در گذشته و پیش از کشف عنصر آهن در طبیعت، درب ها جنس های دیگری داشت. برای نمونه درب سنگی، درب چوبی، درب با علف های نیزار و… همچنین در گذشته بخش های مختلفی از ساختمان دارای درب بود، اما امروزه دیگر مفهوم خود را در ساختمان از دست داده اند. برای نمونه درب آشپزخانه، درب پذیرایی و …

اما امروز می خواهیم درباره درب حیاط صحبت کنیم که امروزه تقریبا تمام آنها یک درب آهنی هستند. همانطور که گفته شد حتی پس از کشف آهن برای سال های زیادی درب حیاط، یک درب آهنی ساده بود و بعدا نقش های ساده گلنرده و فرفورژه به درب فلزی اضافه شد.

درب حیاط لوکس

انواع درب پارکینگ cnc

انواع درب پارکینگ cnc

اما به مرور زمان و با توسعه صنایع و انقلاب صنعتی، درب ها تغییر نسل دادند و انواع درب های لوکس برای درب حیاط طراحی و پیاده سازی شد.

البته می توان گفت پس از اختراع خودرو بود که ساختمان ها دارای یک درب بزرگ تر بنام درب پارکینگ شدند.درب پارکینگی که دیگر یک درب اهنی ساده نیست، بلکه یک درب لوکس و زیبا می باشد که نمای ساختمان شما را زیباتر کرده و شایسته خودرو لوکس شماست.

انواع درب پارکینگ آلومینیومی

بزرگترین تولیدکننده درب حیاط لوکس و درب پارکینگ لوکس

و اما منظور از همه سخنان بالا صحبت درباره درب حیاط زیبا و لوکسی است که ما در کارخانه درب سازه به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان درب مدرن و لوکس در ایران افتخار داریم درب حیاط و درب پارکینگ برای ساختمان شما در هر شهر و استان ایران، عراق و خاورمیانه را با بهترین کیفیت و قیمت طراحی، پیاده سازی، تحویل و حتی نصب می کنیم!

درب حیاط زیبا - لوکس و مدرن برای درب ساختمان شما در کارخانه درب سازه 09124403540

درب حیاط زیبا – لوکس و مدرن برای درب ساختمان شما در کارخانه درب سازه 09124403540

نکته مهم در هنگام خرید درب حیاط

نکته مهم در هنگام خرید درب حیاط برای درب ساختمان اینکه در کارخانه درب سازه ما مدل های ست برای درب حیاط و درب پارکینگ داریم. از این رو لطفا به این نکته مهم توجه فرمایید که اگر در حال ساخت ساختمان تازه هستید، درب پارکینگ و درب حیاط را از یک مدل انتخاب فرمایید تا با هارمونی و هماهنگی که ایجاد می شود زیبائی نمای ساختمان شما دوچندان شود.

حتما بخونید:  درب لوکس کد 3415 ( درب ترک ): درب سال 1394

چنانچه  درب حیاط شما قدیمی است و می خواهید آنرا تعویض نمایید اما درب پارکینگ هم دارید، پیشنهاد می کنیم نسبت به تعویض هر دو درب اقدام نمایید تا درب شما لنگه به لنگه نشود تا به نمای ساختمان شما آسیب وارد نشود.

چرا درب سازه؟

قدمت و بزرگی کارخانه یعنی اعتبار و اعتبار یعنی توجه به مقوله کیفیت در عین توجه به قیمت مناسب.

ما افراد زیادی را سراغ داشتیم که به هوای خرید اینترنتی درب از یک کارخانه و تولیدکننده درب معتبر!!! فریب یک دلال و واسطه را خورده و پس از چندماه که از نصب درب لوکس و مدرنشان! گذشت با اولین باران درب آهنی زنگ زد و نمای ساختمان و ویلا را زشت کرد!

اما ما در کارخانه درب سازه افتخار داریم که از رنگ پودری الکترواستاتیک با کیفیت برای درب های لوکس استفاده می کنیم و سپس درب را در دما و زمان استاندارد در کوره می گذاریم و نتیجه اینکه رنگی که روی درب آهنی و لوکس پخته شده بسیار مقاوم بوده و برای سالهای سال در برابر باد و باران، رطوبت و هوای شرجی مقاومت بالایی داشته و همانند روز اول یک درب زیبا و لوکس باقی خواهد ماند.

کافی است حتی برای یکبار به کارخانه ما تشریف آورده تا با فرایند تولید درب در کارخانه ما آشنا شوید.

مشاوره رایگان برای انتخاب درب

همچنین مشاوران ما با سالها تجربه همیشه آماده پاسخگوئی به هر نوع سوال شما درباره درب لوکس برای هر نوع کاربری در هر نوع ساختمانی هستند.

کافی است از تلفن های بالای همین صفحه با ما تماس حاصل فرمایید.

حتما بخونید:  درب فلزی زیبا برای ساختمان شما

www.DarbSazeh.com

نمونه درب حیاط برای درب ساختمان

عکس درب ساختمان در کارخانه درب سازی(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

مدل درب زیبا – گالری درب فرفورژه – درب ارزان در کارخانه درب سازه(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

مدل درب زیبا – گالری درب فرفورژه – درب ارزان در کارخانه درب سازه(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

تولیدکننده درب ارزان فرفورژه – درب پارکینگ و درب حیاط – درب ساختمان(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست