درب فلزی زیبا : استحکام؛ زیبایی ؛ کیفیت

با اهمیت پیدا کردن مقوله زیباسازی و نمای ساختمان ؛ امروزه درب فلزی به صورت ورق یکدست و ساده مانند آنچه در گذشته ساخته می شد نیست.

درب فلزی زیبا کد 3433 مدل دایره مصور

درب فلزی زیبا کد 3433 مدل دایره مصور

درب فلزی زیبا – انتخاب اول

تقریبا تمامی فعالان ساخت و ساز ؛ درب پارکینگ و درب حیاط را به عنوان جزئی اصلی از نما و دکور بیرونی ساختمان می بینند. و تلاش میکنند با نصب یک درب زیبا , بر عظمت و زیبایی عمارت خود بیفزایند. مجتمع درب سازه بیش از 100 مدل درب فلزی تولید میکند. با طرح های مختلف و متنوع که دامنه وسیعی از سلیقه ها و امکانات مالی را شامل میشود. انواع درب فرفورژه , درب فلزی زیبا , درب CNC و … را در محصولات ما میتوانید سفارش دهید.

درب فلزی زیبا کد 3294

درب فلزی زیبا کد 3294

انتخاب درب فلزی زیبا

شما میتوانید با انتخاب یک درب از گالری درب پارکینگ؛ مدل دلخواه خود را انتخاب کنید و باقی کار را به ما بسپارید. کارشناسان ما برای اندازه گیری و برسی اولیه به محل پروژه می آیند. مدل انتخابی , با اندازه های پروژه شما ساخته و نصب میشود.

همچنین  درب سازه آمادگی ساخت انواع درب فلزی زیبا با نمونه های خارج از مجموعه خود را نیز دارد. کافیست شما از درب فلزی خود یک عکس داشته باشید. با مشاوران ما تماس بگیرید تا نمونه ای حتی بهتر از آن را بسازند.

شما برای درب پارکینگ , درب ورودی حیاط , درب ساختمان , درب ویلا , درب باغ , درب تالار و هر نوع ساختمانی که نیاز به درب زیبا داشته باشید میتوانید از محصولات باکیفیت مجتمع درب سازه استفاده کنید.

عکس درب فلزی زیبا کد مدل لوکس کد 3294

عکس درب فلزی زیبا کد مدل لوکس کد 3294

درب فلزی زیبا؛ درب سازه : ساخت هر آنچه شما در تصور دارید

مجتمع درب سازه با 15 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید انواع درب فلزی زیبا و حفاظ روی دیوار و تکمیل صدها پروژه در سراسر ایران؛در سال جاری با مشخصه های زیر آماده ارائه خدمت میباشد:

  • گواهینامه مدیریت کیفیت از qal انگلستان
  • استفاده از آهن الات و مواد باکیفیت و استاندارد.
  • رنگ کوره ای الکترواستاتیک: استفاده از مرغوب ترین برندهای تولید رنگ و پیشرفته ترین روش رنگ برای درب فلزی باعث ماندگاری و دوام باالای آن است.
  • جوشکاری تحت گاز co2: جوشکاری پیشرفته باعث استحکام و ظرافت بیشتر در تولید می شود.
  • نیروی فنی مجرب: استفاده از نیروی با تجربه و حرفه ای رمز تولید با کیفیت است.
  • ساخت درب در هر اندازه و ارتفاع
  • رنگ درب فلزی با سلیقه شما (متناسب با نمای ساختمان)
  • قابلیت تغییر جزئی و کلی در طرح و مدل درب ها
  • امکان عقد قرارداد در محل پروژه
حتما بخونید:  تولیدکننده درب فرفورژه در تهران

برای راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست