درب پارکینگ زیبا برای خانه مسکونی – آپارتمان، ویلا و مجتمع تجاری و صنعتی – تولید درب فرفورژه ارزان در کارخانه درب سازه در تهران

در گذشته خانه ها عموما فقط یک درب اصلی داشت که برای ورود افراد خانواده و دوست و آشنا و فامیل و همچنین ورود اسباب و لوازم استفاده می شد. اما با اختراع ماشین و خودرو از یکسو و رشد صنعت خودروسازی و ورود ماشین های لوکس یک وسیله جدید در ساختمان ها الزامی شد و آن درب پارکینگ بود. بله در زندگی ماشینی و شهرنشینی امروز همانطور که برج های بلندمرتبه ساخته می شود و هر ساختمان نیاز به آسانسور و راه پله دارد، به همان اندازه هم نیاز به فضای پارکینگ به تعداد طبقات دارد.

امروزه جدای از کارکرد امنیتی و حفاظتی درب، مقوله دیگری با عنوان درب زیبا وجود دارد که برای انتخاب یک درب خوب و مناسب باید مورد توجه قرار گیرد. ما در اینجا یعنی کارخانه درب سازه گستره از مدل درب های زیبا برای درب حیاط، درب آپارتمان و درب پارکینگ را خدمات شما ارائه می دهیم تا با توجه به سلیقه خود یکی زا انتخاب کرده تا با بهترین کیفیت و قیمت ساخته شود.

خصوصیات درب پارکینگ زیبا

درب پارکینگ زیبا و لوکس از نظر شما چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

آیا زیبایی یک درب به تنهایی برای انتخاب آن کافیست؟

موارد زیادی در انتخاب یک درب مناسب به عنوان درب ورودی حیاط یا درب ساختمان باید در نظر گرفته شود که زیبایی درب قطعا یکی از همین موارد است.

حتما بخونید:  درب فرفورژه زیبا برای اهواز و استان خوزستان

درب فرفورژه: زیبایی در کنار استحکام

انواع درب فرفورژه بهترین انتخاب برای یک درب زیبا است. در برابر این درب لوکس دلایل متعددی برای غرق شدن در زیبایی خواهید داشت:

فرم دهی زیبا به فلز که با دست توانای آهنگرهای ماهر پیچ و تاب خورده اند و مانند نقش و نگاری بر درب ساخته شده اند. قطعات چدنی با اشکال گل و بته و برگ درختان و همچنین با طرح ها و نقوش زیبا

درب فلزی زیبا کد 3294

رنگ آمیزی جشم نوازی که جلوه کار را دو چندان میکند. گذشته از تمام این زیبایی ها, استحکام این درب های فلزی بسیار بالاست.

استفاده از آهن و چدن نشکن که با پیشرفته ترین روش جوشکاری تحت گاز co2  به هم متصل شده اند باعث این استحکام و دوام بالاست.

شما میتوانید این مدل لوکس از درب فلزی را برای درب پارکینگ / درب باغ / درب ویلا / درب تالار / درب حیاط/ درب ساختمان/ درب پارکینگ ریلی  و هر نوع درب ورودی ساختمان که مد نظر دارید استفاده کنید.

درب پارکینگ زیبا برای خانه مسکونی – آپارتمان، ویلا و مجتمع تجاری و صنعتی – تولید درب فرفورژه ارزان در کارخانه درب سازه در تهران

درب های لوکس و زیبا که به ساختمان شما هویت و اعتبار میبخشد.

درب سازه: طراحی و تولید انواع درب فلزی

مجتمع درب سازه با افتخار 15 سال سابقه در تولید انواع درب پارکینگ زیبا و متحصربفرد با بیش از 1500 پروژه موفق در تمام شهرهای ایران فعالیت دارد. استفاده از نیروی باتجربه و استفاده از آهن آلات درجه یک و همچنین رنگ آمیزی کوره ای به روش الکترواستاتیک در نهایت منجر به تولید انواع درب فرفورژه زیبا و لوکس میشود که تا سالها نگینی بر پیشنانی عمارت شما خواهد بود.

حتما بخونید:  درب فرفورژه : 5 دلیل برتری درب فلزی فرفورژه

از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید: 02156586756- 02156586757- 09124403540

www.DarbSazeh.com

 

 

فهرست