انواع درب پارکینگ و درب حیاط لوکس برای درب ساختمان – درب شرکت – درب تالار – درب ویلا و درب باغ  در کارخانه درب سازه – ارسال و نصب در سراسر ایران و خاورمیانه

یک ساختمان درب های داخلی و خارجی زیادی دارد. درب حیاط و درب پارکینگ یکی از نیازهای اصلی ساختمان های امروزی می باشد. درب کارکرد امنیتی و محافظتی داشته و مرز بین خانه و خانواده و فضای بیرون را مشخص می کند. اما جدای از کارکرد محافظتی، درب های امروزی نقش دیگری دارند و آن زیباسازی محیط ساختمان شماست. یک درب لوکس نمای ساختمان شما را زیباتر می کند. حس خوب زندگی به شما می دهد.

برای آگاهی از اهمیت حس خوب اشیا به انسان کافی است تصور کنید که دنیای ما مانند فیلمهای قدیمی فقط دو رنگ سیاه و سفید و البته رنگ خاکستری داشت…

تا به حال به درب خاینه های یک کوچه نگاه کرده اید؟، هر درب یک شکل و یک رنگ و یک هارمونی زیبا را شاهد هستیم. کارخانه درب سازه افتخار دارد تا همگام با دانش روز و صنعت درب سازی از یکسو و همچنین سالها تجربه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع درب و حفاظ روی دیوار انواع درب حیاط و درب پارکینگ فرفورژه و لوکس را طراحی، تولید و نصب نماید.

کارخانه دربسازه در تهران است، اما هر جای ایران که باشید در خدمت شما هستیم.

درب ساختمان شمالی یا جنوبی

درب فرفورژه برای درب ویلا - درب فرفورژه پارکینگ خورشید

درب فرفورژه برای درب ویلا – درب فرفورژه پارکینگ خورشید

در ساختمان شمالی عموما اول درب حیاط است و بعد بنا ، در حالی که در ساختمان جنوبی مستقیما وارد بنای ساختمان می شوید و هر یک از این دو حالت نیاز به طراحی و تولید درب خاص خود را دارد. خبر خوب اینکه با افتخار اعلام می کنیم کلیه مدل درب های ما قابلیت نصب بر روی ساختمان شمالی یا جنوبی در هر اندازه و رنگی را دارند!

کارخانه درب سازه تولید کننده انواع مدل درب پارکینگ برای ساختمان - مجتمع های مسکونی - ویلا

کارخانه درب سازه تولید کننده انواع مدل درب پارکینگ برای ساختمان – مجتمع های مسکونی – ویلا

 

حتما بخونید:  مدل درب فرفورژه برای درب حیاط و درب پارکینگ

راهنمای سفارش درب لوکس

با کلیک روی متن بالا می توانید راهنمای سفارش درب لوکس را مطالعه بفرمایید. کارشناس ما آماده ارائه هر گونه مشاوره پیش از خرید برای درب هستند. پرسش شما هر چه که باشد از انتخاب مدل درب برای درب پارکینگ و درب حیاط و ایجاد هامونی و هماهنگی رنگ درب با نمای ساختمان شما.

هر مدل درب به نسبت مواد اولیه و کاری که برده قیمت متفاوتی دارد و یک درب به نسبت بودجه شما پیدا خواهد شد.

www.DarbSazeh.com

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست