درب حیاط زیبا – به عنوان درب پارکینگ و درب نفررو  برای درب ساختمان، درب ویلا در کارخانه درب سازه

درب حیاط

درب ورودی حیاط, امروزه به عنوان پیشانی و جزئی انکارناپذیر از نمای ساختمان شما است که میتواند بیانگر زیبایی و عظمت آن باشد.دربی که به شما معرفی میکنیم میتواند به عنوان یک اثر هنری , چشم هر بیننده ای به خود خیره کند و خاطره ای بدیع از عمارت شما را اذهان تداعی کند.

درب حیاط زیبا کد 3294

درب حیاط زیبا کد 3294

درب حیاط زیبا مدل الیزه

یکی از مدلهای بسیار زیبا برای درب ورودی حیاط ؛ مدل الیزه با کد 2533 میباشد.

زیبایی این درب را نمیتوان در قالب کلمات بیان کرد.

حتی تصاویر نیز نمیتواند بیانگر ظرافت های به کار رفته در طراحی و ساخت این درب فلزی باشد. طرح اصلی این درب برای کاخ پتیت در فرانسه که موزه معروفی میباشد استفاده شده است.

طرح درب الیزه با الهام از آن درب طراحی و ساخته شده است.

درب پارکینگ ویلایی کد 3533 مدل الیزه

درب پارکینگ ویلایی کد 3533 مدل الیزه

قطعات فرفورژه بسیار زیبا که هنرمندانه توسط آهنگرها شکل داده شده اند در کنار قطعات زیبای چدنی مجموعه ای منحصربفرد را در کنار هم شکل داده  اند که به درب فرفورژه نیز شهرت داند.

این درب حیاط زیبا در یک مجموعه کامل شامل : درب پارکینگ -درب عابر – فنس روی دیوار و باکس طراحی شده است.

که  بصورت جداگانه یا یکجا قابل ساخت میباشد.

طراحی زیبا / ساخت هنرمندانه

تمام درب های ساخته شده در مجموعه درب سازه قابلیت ساخت به عنوان درب شمالی و یا درب جنوبی را دارند. ساخت این درب حیاط زیبا در هر اندازه و ارتفاعی ممکن است. پس از اندازه گیری دقیق توسط کارشناسان این مجموعه, قطعات فرفورژه بصورت سفارشی سازی برای این ابعاد ساخته می شود.

درب ویلا لوکس مدل الیزه کد 3533

درب ویلا لوکس مدل الیزه کد 3533

درب حیاط

استفاده از رنگ کوره ای الکترو استاتیک با بهترین برندهای رنگ پودری و پخت این رنگ در دمای معینیی در داخل کوره به همراه پتینه کاری هنرمندانه باعث ماندگاری بالا و زیبایی خیره کننده این درب فلزی زیبا خواهد شد.

حتما بخونید:  چرا درب و حفاظ صانع انتخاب شایسته برای درب پارکینگی است؟

درب مدل الیزه را میتوانید به عنوان درب ویلادرب پارکینگ – درب ساختمان تجاری – درب ورودی ساختماندرب باغ و یا درب تالار و عمارت های زیبای خود به کار ببرید.

درب فلزی زیبا کد 3294

درب فلزی زیبا کد 3294

محصولات درب سازه قابلیت ارسال به سراسر ایران را دارند. همچنین مجموعه درب سازه درزمینه تولید انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ شاخ گوزنی نیر فعالیت دارد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید:

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست