درب ویلا فرفورژه – Villa door

درب ویلا چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ آیا تفاوتی با درب حیاط ساختمان های اداری یا مسکونی دارد؟ درب ویلا فرفورژه – Villa door

یک ویلای زیبا یعنی یک حس خوب. اما پرسش اینست که زیبائی یک ویلا چه شاخصه هایی را شامل می شود؟

نمای ساختمان ویلا، پرده ویلا، محوطه ویلا، دکوراسیون داخلی ویلا، نرده حفاظ ویلا و یا درب ویلا همه شاخصه هایی هستند که باعث زیباتر شدن ویلای شما می شوند.

کارخانه درب سازه افتخار دارد تا درب های لوکس و حفاظ لوکس را برای ویلای شما طراحی و نصب می نماید.

قیمت درب ویلایی برای درب ماشین رو و عابررو چقدر میشود؟ 

ما در این مقاله ابتدا به شرح ویژگیهای درب ویلا میپردازیم و سپس 10 مدل از برترین درب های ویلایی مدل درب فرفورژه و درب فلزی را با عکس و توضیحات معرفی میکنیم.

درب ویلا : اولین چشم انداز ویلای شما

باید توجه داشته باشید که درب ویلای شما اولین چشم اندازی است که هر فرد از ساختمان شما مشاهده میکند. و اولین تاثیر را در ذهن هر فرد ناظری برجای خواهد گذاشت. پس همانطور که نماسازی در ساخت یک عمارت از مهمترین موارد به مشار میرود ؛ درب ویلا نیز از تاثیر گذارترین اُِلِمانهای نماسازی برای ساختمان شماست. 

در گذشته های نه چندان دور به علت تنوع کمتری که در ساخت درب وجود داشت عملا توجه زیادی به درب نمیشد ولی امروزه این مورد از جایگاه ویژه ای در نزد مردم عادی و همچنین آرشیتکت ها برخوردار است. 

درب ویلا – ویژگیهای درب ویلایی چیست؟

درب فرفورژه برای ردب ویلا - درب فرفورژه پارکینگ خورشید

درب فرفورژه برای ردب ویلا – درب فرفورژه پارکینگ خورشید

شاید در گذشته خانه های ویلایی متعلق به قشربسیار محدودی از اجتماع بود، ولی با گسترش زندگی شهری و افزایش سطح رفاه عمومی و همچنین بالارفتن مشغله های کاری و فکری، داشتن خانه های ویلایی در حال تبدیل شدن به یک امر معمول است. حتی اگر یک ویلای کوچک در یکی از شهرهای خوش آب و هوا باشد. 
همانطور که معماری خانه های ویلایی با خانه های معمولی متفاوت است , درب ویلا نیز با درب ساختمان های دیگر کمی فرق دارد. سلیقه در تمام مواردی که ذکر خواهیم کرد نقش اصلی را ایفا میکند ولی با توجه به برخی مزیتها میتوانیم انتخاب بهتری مطابق با سلیقه مان برای یک درب ویلایی خوب داشته باشیم.
فارغ از این گفته ها , در نهایت ما باید اب انتخاب درست داشته باشیم تا از دیدن هرباره دربی که به اندازه عمر ویلایمان ماندگار خواهد بود لذت ببریم.

درب ویلا – درب فلزی یا درب چوبی؟

برای درب ویلا کدام مورد بهتر است؟ درب فلزی یا چوبی ؟ یطور خلاصه میتوان گفت درب فلزی انتخاب برتر است ولی در موارد خاص می توان درب چوبی را نیز انتخاب کرد:

حتما بخونید:  تولید کننده درب حیاط

بزرگترین ویژگی درب های چوبی خاص بودن آنهاست. توجه به این موضوع که شما چیزی را در اختیار دارید که یک مورد خاص و لوکس به شمار میرود برای هر انسانی وسوسه برانگیز است. ولی باید توجه کنید که این خاص بودن هزینه هایی هم دارد. از جمله آسیب پذیری در برابر آب و آتش – عدم امنیت کافی بعلت استحکام پایین – حساسیت به سرما و گرمای زیاد – صدمه دیدن در برابر ضربه – نیاز به مراقبت و نگهداری دائمی در برابر عوامل طبیعی مانند حشرات و باکتریها و … به همین دلیل است که شما به تعداد بسیار محدودی درب ویلایی مشاهده میکنید.

درب فلزی تقریبا اکثر مشکلات ذکر شده را حل میکند: استحکام بالا- مقاومت بیشتر در برابر عوامل طبیعی – عدم نیاز به نگهداری دوره ای و دائم و …. یک مورد مهم دیگر را هم اضافه کنید: تنوع در طرح و رنگ

انواع درب ویلایی

درب مدرن یا درب کلاسیک؟

مدرن یا کلاسیک بودن انواع درب ویلا به نمای ساختمان , سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. برخی از مردم مشتاق دربهای ساده و کلاسیک هستند.این مدل دربها بودجه کمتری هم نیاز دارند. ولی با توجه به نوع معماری ساختمانهای ویلایی میتوان دربهای مدرن را انتخاب بهتری دانست.  در گذشته دربهای مدرن دربهای بسیار گرانقیمتی بودند ولی در سالیان اخیر دربهای مدرن بسیار زیبایی هم طراحی شده اند (درب فرفورژه) که از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

با وجود طرح های بسیار زیاد انواع درب ویلایی ، مطمئن باشید شما حتما میتوانید یک درب فلزی ویلایی مطابق با سلیقه و بودجه تان پیدا کنید.

حتما بخونید:  تولیدکننده درب لوکس و حفاظ شاخ گوزنی

عکس درب ویلایی: 20 مدل بسیار زیبا

در ادامه این مقاله از میان انواع درب پارکینگ با معرفی 20 مدل درب ویلایی بسیار زیبا و ارائه توضیحاتی در مورد ویژگیهای آنها شما را برای انتخاب مدلهای دلخواهتان یاری میکنیم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران فروش ما در حفاظ سازه تماس بگیرید.

کارخانه درب سازه افتخار دارد تا به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ایران در زمینه های تولید انواع درب لوکس، حفاظ لوکس برای نرده روی دیوار، حفاظ پنجره و همچنین پله پیچ برای ویلاهای دوبلکس و دوطبقه در خدمت مشتریان گرامی در سراسر ایران و خاورمیانه باشد.

www.DarbSazeh.com

فهرست